Олена Суслова – правозахисниця, ґендерна активістка, дослідниця з досвідом більше 20 років в Україні і закордоном з ґендерних питань, трансформації конфліктів та миротворення. Одна з ініціаторок проекту «Уповноважувальна освіта – рівні права та можливості для хлопців і дівчат» (ґендерна освіта базована на філософії ненасильства). Програма успішно розвивалася в 10 країнах світу. Голова правління інформаційно-консультативного жіночого центру заснованого як неурядова неприбуткова організація 1995 року.
Кремінь.Антикор. Гендерна рівність
![](https://www.kac.org.ua/wp-content/uploads/2018/08/maxresdefault-3.jpg)