Українців залишають без доступу до води. Тотальна забудова біля водоймищ не лише порушує чинне законодавство, але й територіально замикає більшу частину українців поза доступу до річок та озер. Суспільні пляжі перетворюються у приватні володіння, де квітне беззаконня та корупційні схеми. Де межа самозахопленням у природоохоронних зонах? – про це ведемо мову з експертом Харківського антикорупційного центру Дмитром Дроботом.
Кремінь.Антикор. Закрите узбережжя
![](https://www.kac.org.ua/wp-content/uploads/2018/10/Antikor_Drobot_bt-752x440.jpg)