Мережі миробудування під керівництвом жінок відіграють вирішальну роль у досягненні стійкого та всеосяжного миру.
З 5 по 7 лютого у Відні Global Network of Women Peacebuilders спільно з ОБСЄ пройшла 2-а конференція “Жіночі мережі ПЕРЕМОЖЕМО разом”.
У триденній конференції взяли участь 32 жінки-миробудівниці та посередниці зі Східної Європи, Південного Кавказу та Центральної Азії. Голова нашої організації Оксана Гуйда прийняла активну участь в конференції та мала нагоду для обміну досвідом та уявленнями про хід реалізації програми «Жінки, мир та безпека».
![](http://www.kac.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-20_17-50-27-1024x768.jpg)
![](http://www.kac.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-20_17-50-37-768x1024.jpg)
![](http://www.kac.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-20_17-52-51-1024x768.jpg)
![](http://www.kac.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-20_17-52-55-1024x768.jpg)
![](http://www.kac.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-20_17-52-58-1024x768.jpg)
![](http://www.kac.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-20_17-53-01-1024x768.jpg)