Сьогодні пройде другий день сесійного засідання депутатів міської ради. Виникає питання – в час, коли на місто навішали кредити, як у валюті, так і в гривні; коли під видом реформування іде знищення цілої галузі міської медицини; коли штати чиновників знову ростуть, а досвідчених лікарів скорочують – чи слідкують виборці за тим, як голосують на сесії обрані ними ж депутати? Шановні мешканці Кременчука! Знову прийдуть вибори і всім нам будуть розповідати, скільки “зроблено” і як “боролися” за наше благополуччя. І до цього моменту необхідно твердо знати – а ЩО саме підтримував у міській раді той чи інший кандидат. Відповідальності всім нам. Вона, відповідальність, повинна бути хоч у когось…
![](http://www.kac.org.ua/wp-content/uploads/2018/10/43749108_1976587725972287_7894738210373238784_n-2.jpg)
![](http://www.kac.org.ua/wp-content/uploads/2018/10/43717567_1976587792638947_1031195856490987520_n-2.jpg)