Проект “Подаруй книгу”

Хто забуває уроки історії,
приречений їх повторювати.
(Джордж Сантая́на)

В нашій країні війна.
Чому вона розпочалася? Чому гинуть люди? Чому вже сьомий рік?
Що ми захищаємо? Хто ми є?

Відповіді на ці питання дуже важливі для збереження України.

Тому ГО «Кременчуцький антикорупційний центр» (Голова ОКСАНА ГУЙДА), Перший всеукраїнський музей історії однострою (Керівник РОМАН ПАЦОВСЬКИЙ), та ГО «Правозахисне об’єднання «Феміда» (Голова АРТЕМ ГРИСЮК) завдяки співпраці з ДП “Центр захисту інформаційного простору України” привезли в Кременчук близько 2000 книг.

Про історію України, про сучасні події на сході та півдні України, про видатних військових, спогади .

Ми вважаємо, що підвищення рівня освіченості населення – це шлях до миру всередині держави та ззовні. Тому піклуємося також про культуру і привезли книги про мистецтво, про мурали Києва, про відомих акторів у Голлівуді із українським корінням, про відомих письменників та історичних постатей, про мову та писемність.

Україна – чудова країна, але в буденних клопотах втрачається здатність бачити красу. Ми привезли путівники та цікаві історії про міста, місцини та місцевості. Це чудова можливість спланувати туристичні маршрути для всієї сім’ї. В Україні є на що подивитися, є чим милуватися, є куди повертатися.

Знання мов розширює горизонти можливостей та допомагає уникнути непорозумінь. Тому для вивчення іноземних мов ми даруємо школярам та студентам посібники китайською, німецькою, французькою, латинською, естонською, румунською, італійською, польською та англійською мовами.

Усі ці книги будуть безкоштовно передані в бібліотеки, музеї, школи Полтавської області.