19 вересня 2023 року ми провели тренінг-практикум: “Як повертати внутрішню рівновагу та відчувати себе в безпеці в буремні часи”.
Це було корисно для:
активістів, лідерів, підприємців та волонтерів міста Кременчука, гостей міста, що вже обжились та мешканців навколишніх громад, для всіх хто потребує підтримки.
Говорили про рівновагу під час війни! Про внутрішній стан! Про слабкості і силу! Про відновлення, мотиви і засоби для цього! Спікери: Оксана Гуйда, Олена Нестерова.
Медіа заходу: Deutsche Welle.
![](http://www.kac.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_2020-1024x683.jpg)
![](http://www.kac.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_2005-1024x683.jpg)