Вчора в Олександрії відбувся третій тренінг проєкту #ЖінкиВідроджуютьУкраїну
Активістки, депутатки, представниці ОМС, керівниці закладів, психологи та педагоги зібралися разом, щоб надихнутися на подальшу продуктивну працю та поспілкуватися про таке:
- Гендерні стереотипи. Як це впливає на нашу роботу?
- Соціоемоційний стан під час війни. Як зберегти себе?
- Прозорість і підзвітність влади під час війни
![](http://www.kac.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_8727.1-1024x512.jpg)
Олена Нестерова (тренерка проєкту) акцентувала нашу увагу на відмінності між поняттями «права» та «можливості» та допомогла зорієнтуватися у власному житті. Ми визначили де самі себе утискаємо, як припинити так вчиняти з іншими.
Учасниці отримали дієві інструменти для дослідження, відкрили ресурси до покращення власного життя.
Унікальність фізичних вправ, які ми виконували на тренінгу, в тому, що їх можна застосовувати в будь-якому віці та в будь-якому фізичному стані. Це ніяк не впливає на їхню ефективність. Усі учасниці відчули на собі легкість та бадьорість. Ми відчули єдність. Це чудово!
![](https://www.kac.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_3424.1-scaled-2-1024x853.jpg)
Олена Богоявленська (тренерка проєкту) в другій частині тренінгу розповідала про політичне життя в м.Олександрія. Багато процесів є невидимі на перший погляд, але дуже важливо в них розбиратися. Від цього залежить якість життя громади та фінансування потреб комунальних закладів.
Одним із інструментів комунікації влади та громади є прозорість. Сьогоднішні події в країні часто використовуються як привід приховати дані, які мали б бути публічними. Ми дослідили на що мають право та яку відповідальність несуть влада та громада.
![](https://www.kac.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_8794-1024x683.jpg)
День пройшов на одному подиху. Говорили ще багато про важливе, про відкриті дані та реєстри, про можливості роботи для ВПО, про кращі практики Олександрійський міської ради.
Країна складається з кожного з нас. Отже відповідальність за якість життя – на кожному з нас, персонально.
Будемо відповідальними громадянами, буде відповідальність і в Україні.
Будемо дотримуватись закону, починаючи із власної сім’ї, буде закон і в Україні.
Будемо мудро піклуватися про себе психологічно та фізично, буде кому жити в Україні
![](http://www.kac.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_2625-2-1024x683.jpg)
Дякуємо усім учасницям. Час пролетів непомітно.
Проєкт реалізується силами ГО “Кременчуцький антикорупційний центр” спільно з Представництвом «Фонду Фрідріха Науманна за Свободу» в Україні
Friedrich Naumann Foundation for Freedom Ukraine
![](http://www.kac.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/FNF_Englisch_Farbe_screen-1024x419.png)
Детальніше про наш проєкт можна почитати тут:
Старт проєкту #ЖінкиВідроджуютьУкраїну
Перший тренінг проєкту #ЖінкиВідроджуютьУкраїну
Другий тренінг проєкту #ЖінкиВідроджуютьУкраїну